Kontakt

Hvis du har spørgsmål, ris eller ros, er du velkommen til at sende os din kommentar. Vi vil forsøge at besvare den hurtigst muligt.

HUSK at vælge i menuen herunder, hvilket BRAND din forespørgsel handler om - f.eks. Modemagasinet IN, Mad & Bolig, eller Antik & Auktion.

  • Besøgsadresse

    Aller Media
    Havneholmen 33
    1561 København V

  • Postadresse

    Aller Media
    Postboks 420
    0900 København C

  • Telefon

    72 34 20 00

Abonnement

Få dit blad lige til døren! 

Når du køber et abonnement, kan du når som helst opsige det ved at kontakte abonnementsservice på tlf. (+45) 7234 2052. Hverdage kl. 9.00-15.00 (fredag kl. 9.00-14.30).

 

Aller Mediesalg

Er du annoncør?

Kontakt Aller Mediesalg på
tlf.: 7234 2626 eller
mediesalg@aller.dk

Redaktionen

Modemagasinet IN 

 

ADRESSE

Modemagasinet IN
Havneholmen 33
1561 København V
Tlf.: 72 34 20 00

 

REDAKTIONEN

Chefredaktør: Anne.Axholm@in.dk
Redaktionschef: Nina.Ettrup@in.dk
Digital chef: Louise.Silfverberg@in.dk
Digitalredaktør: Anne-Sophie@in.dk
Digital marketing koordinator: Ida.Wendelboe@in.dk
Digitalassistent: Katrine.Krogh@aller.com 
Modeassistent: Thea.Jespersen@in.dk
Modeassistent: Nanna.Stensgaard@in.dk
Skønhedsredaktør: Vibeke.Nielsen@aller.com
Skønhedsskribent: Lene.Huusmann@aller.com
Ass. Art director: Heidi.Andreasen@aller.com
Kreativ chef: Kirsten.Nielsen@aller.dk
Marketingchef: Morten.Rud@aller.com
Brand Manager: Janne.Christensen@aller.com
Annoncechef: Maj-Britt.Mortensen@aller.com
Client Manager: Kristina.Beiskjaer@aller.com  

Mad & Bolig 

 

ADRESSE

Mad & Bolig 
Havneholmen 33
1561 København V
Tlf.: 72 34 20 00

 

REDAKTIONEN

Ansv. chefredaktør: UllaJohanne.Johansson@madogbolig.dk
Redaktionschef: Cecilie.Rasmussen@aller.com
Redaktionskoordinator: Marion.Smith@aller.com
Digital redaktør: Rita.Dam@aller.com
Kreativ chef: Kirsten.Nielsen@aller.com
Art Director: Mathilde.Manz@aller.com
Layout og repro: Trine.Birk@aller.com og Line.Auchenberg@aller.com
Marketingchef: Morten.Rud@aller.com
Brand Manager: Malene.Rozzi@aller.com
Key Account Manager: Christina.Ravn@aller.com
Salgschef: Jim.Kanlund@aller.com

Antik & Auktion

 

ADRESSE

Mad & Bolig 
Havneholmen 33
1561 København V
Tlf.: 72 34 20 00

 

REDAKTIONEN

Ansv. chefredaktør: UllaJohanne.Johansson@madogbolig.dk
Chefredaktør: Susanne.Joergensen@antikogauktion.dk
Redaktionssekretær: Natascha.Gracia@antikogauktion.dk
Kreativ chef: Kirsten.Nielsen@aller.com
Art Director: Line.Auchenberg@aller.com
Digital redaktør: Rita.Dam@aller.com
Redaktionskoordinator: Marion.Smith@aller.com
Marketingchef: Morten.Rud@aller.com